Mléko pro péči o pokožku pr2000 - lahvička 125 ml

- 5%
Mléko pro péči o pokožku pr2000 - lahvička 125 ml
Akce

Profesionální mléko pro péči o pokožku a jako účinná prevence před onemocněním pokožky. Více informací

 Skladem 1 ks
166
137,19 bez DPH
Před slevou:
175
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
2802000212520
EAN:
4026081001695

Profesionální mléko pro péči o pokožku a jako účinná prevence před onemocněním pokožky. Výborně se osvědčuje při běžné péči o pokožku a zabraňuje, aby se ruce staly drsnými, vysušenými a popraskaly. Pokud se používá pravidelně po práci, přispívá k udržování přirozené ochranné funkce pokožky. Mléko na bázi emulze oleje ve vodě je vláčné, měkké, slabě mastné, rychle se vstřebává a urychluje regeneraci namáhaných rukou. Obsahuje různé kosmetické látky (allantoin, panthenol/provitamin B5, vitamín E-acetát, vitamín F, bisabolol atd.) působící protizánětlivě, hojivě, antiinfekčně zlepšující schopnost udržení vlhkosti pokožky, chránící před volnými radikály apod.Je produktem nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH.

Přednosti:

  • jednoduché použití
  • rychle se vstřebává
  • bez silikonu
  • jemně parfémované nebo neparfémované
  • velmi dobře se snáší s pokožkou
  • HACCP-hodnocení
  • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN).


Použití:
Pleťové mléko pr2000 je velmi vydatné. Po očištění/umytí příslušných částí pokožky se tyto úsporně, ale pečlivě namažou. Použije se přitom cca 0,5 - 1 ml (množství velikosti čtvrtiny lískového ořechu) pleťového mléka. pr2000 se hodí výborně i pro celotělovou péči. Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C.
Při potřebě silnějšího namaštění, resp. ošetření velmi suché pokožky, se doporučuje jako výborný prostředek péče o pokožku pleťové mléko pr99. Ten díky zpětnému zmaštění ztvrdlé kůže zabrání jejímu vyschnutí, pokožka není drsná a popraskaná, nýbrž zůstává elastická.
Pleťové mléko pr2000 je biologicky odbouratelné.

Lahvička 125 ml stačí na cca 120-250 použití.

Obj.č. 2125 20

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.