Mléko na ochranu rukou při mokré práci pr99 - 125 ml

- 5%
Mléko na ochranu rukou při mokré práci pr99 - 125 ml
Akce

Profesionální mléko pro preventivní ochranu pokožky rukou při vlhké a mokré práci, kdy chrání ruce ve styku s vodou. Více informací

 Skladem 3 ks
166
137,19 bez DPH
Před slevou:
175
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
2802000912520
EAN:
4026081001572

Profesionální mléko pro preventivní ochranu pokožky rukou. Výborně se osvědčuje při vlhké a mokré práci, kdy chrání ruce ve styku s vodou a vodními roztoky, např. s mazacími a chladicími kapalinami na vodní bázi, mycími a čisticími roztoky, kyselými i alkalickými roztoky, ale i s betonem, vápnem, hnojivy, vlhkými nečistotami atd. Je produktem nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH.

Přednosti:

  • jednoduché použití
  • vysoký ochranný potenciál
  • s vitaminem E-acetát
  • decentně parfémovaný nebo neparfémovaný
  • velmi dobře se snáší s pokožkou
  • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN).


Použití:
Před zahájením práce se na čisté a suché ruce dá cca 0,5 - 1 ml (množství velikosti čtvrtiny lískového ořechu) pleťového mléka a to se pečlivě vetře do rukou. Při velkém zatížení nebo při velmi suché pokožce se může aplikace pleťového mléka čas od času zopakovat. Při práci se studenou vodou je doba ochranného efektu nejdelší. Se stoupající teplotou a se zvyšujícím se podílem rozpouštědel tuků (např. tenzidů, nebo rozpouštěcích prostředků) se snižuje. Při použití pr99 pro ochranu pokožky se díky zpětnému zmaštění ztvrdlé kůže zabrání jejímu vyschnutí, pokožka není drsná a popraskaná, nýbrž zůstává elastická. Rozsáhlé ochranné účinky má rovněž vitamin E-acetát.
Pleťové mléko pr99 lze také používat pro ošetření pokožky po práci a to především v případech značně suché pokožky. Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C.
Pleťové mléko pr99 je biologicky odbouratelné. Jako produkt pro ochranu pokožky odpovídá Směrnici Rady 89/656/EHS - o minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví pro používání ochranných prostředků zaměstnanci při práci.

Obj.č.: 9125 20

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.