Mléko na ochranu pokožky proti UV-záření prUV - 125 ml

- 5%
Mléko na ochranu pokožky proti UV-záření prUV - 125 ml
Akce

Profesionální mléko pro preventivní ochranu pokožky proti UVA-, UVB- a UVC-záření. Více informací

 Skladem > 5 ks
383
316,53 bez DPH
Před slevou:
403
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
2802000312520
EAN:
4026081001756

Profesionální mléko pro preventivní ochranu pokožky proti UVA-, UVB- a UVC-záření. Výborně se osvědčuje všude tam, kde je zapotřebí chránit pokožku proti přírodnímu nebo technickému UV-záření, tedy například při obloukovém svařování, vytvrzování nebo sušení plastů a laků UV-zářiči, ale také při sportu, vodním sportu a aktivitách volného času za silného slunečního záření. Je produktem nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH.

Přednosti:

  • jednoduché použití
  • vysoký ochranný potenciál v rozsahu UVA-, UVB- a UVC-záření
  • vhodné i pro citlivou pokožku
  • vysoká odolnost proti vodě, ochranný efekt je zacován i při kontaktu s vodou nebo pocení
  • obsahuje vitamin E-acetát, Panthenol a včelí vosk
  • bez konzervačních látek, barviv a silikonu
  • dermatologicky testováno (Dermatest GmbH/SRN)


Použití:
Na pokožku se před zatížením UV-zářením nanese pleťové mléko prUV. Roztírá se na ní pečlivě tak dlouho, až zmizí počáteční bíle se lesknoucí stopy. Dávkování činí například na ruce a obličej pokaždé cca 0,5 - 1 ml mléka (množství velikosti čtvrtiny lískového ořechu). Po umytí mycím prostředkem nebo po intenzivním kontaktu s vodou je třeba použít pleťové mléko znovu. V závislosti na způsobu reakce s pokožkou se rozeznává dlouhovlné UVA-záření, střední UVB-záření a krátkovlnné, energeticky nejbohatší UVC-záření. Všechna uvedená záření mohou vyvolávat rakovinu kůže a proto je účinná ochrana zcela namístě. prUV to zajišťuje díky kombinaci nanodisperzních částic dioxidů titanu a oxidu zinku. Tento účinek zesiluje vitamin E-acetát. Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C.
Pleťové mléko prUV je biologicky odbouratelné. Jako produkt pro ochranu pokožky odpovídá Směrnici Rady 89/656/EHS - o minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví pro používání ochranných prostředků zaměstnanci při práci.

Lahvička 125 ml stačí na cca 120-250 použití.

Obj.č.: 3125 20

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.