Klíč na olejové filtry miskovitý VT01935J

Klíč na olejové filtry miskovitý VT1935J (1)

Miskovitý klíč na olejové filtry 74 mm / 14-hran určený zejména pro olejové filtry motorů ŠKODA, VW, Audi, SEAT, BMW, Opel, Hyundai a Kia. Více informací

 Na dotaz 
87
71,90 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
970000001935J
EAN:
8596386015766

Miskovitý klíč na olejové filtry rozměru 74 mm / 14-hran určený zejména pro olejové filtry motorů ŠKODA / VW / Audi / SEAT / BMW / Opel / Hyundai / Kia.

  • praktický miskovitý klíč na olejové filtry motorů, používá se v kombinaci s klíčem 21 mm nebo 1/2" Dr.
  • rozměry: průměr 74 mm, 14-hran
  • pro demontáž / montáž olejových filtrů motorů ŠKODA, VW, Audi, SEAT, BMW, Opel, Hyundai, Kia
  • pro profesionální použití
  • provozní spolehlivost a dlouhá životnost

 


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.