Kleště na stříhání i odizolování kabelů FIXMAN A1502

Kleště na stříhání i odizolování kabelů FIXMAN A1502
  • Kleště na stříhání i odizolování kabelů FIXMAN A1502
  • Kleště na stříhání i odizolování kabelů FIXMAN A1502

Kleště na stříhání, příp. odizolování jedno- i vícežílových měděných a hliníkových kabelů až do průměru 8 mm. Více informací

 Skladem > 5 ks
142
117,36 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
FIXMAN
Katalogové číslo:
36000000A1502
EAN:
6940425140728

Speciální kleště na stříhání, případně odizolování jedno- i vícežílových měděných a hliníkových kabelů až do průměru 8 mm (měď).

  • z kované, tepelně zušlechtěné speciální oceli
  • broušená / leštěná hlavice, kalené čelisti
  • vysoká stříhací síla, měděné kabely lze stříhat až do průměru cca 8 mm
  • konec hlavice vroubkovaný pro odizolování kabelů
  • odolné, ergonomické rukojeti s tvrdším jádrem a měkčím povrchovým materiálem zajišťující komfortní držení, minimalizování únavy a zároveň dosažení vysokého přenosu síly
  • uložení v závěsném blistru
  • profesionální kvalita, dlouhá životnost


Parametry:

rozsah stříhání  
délka kleští
hmotnost
do Ø 8 mm (měděný kabel)
200 mm
312 g
Kleště na stříhání i odizolování kabelů FIXMAN A1502

FIXMAN je jednou z nejvýznamnějších obchodních značek zejména v oblasti ručního nářadí, dílenských vozíků atd. Produkty s tímto označením vyrábí skupina kooperujících amerických a čínských firem. Jejich postavení a kvalitu dokumentuje údaj, že 48 % produkce jde na náročný severoamerický trh, zejména do USA.

Továrny Fixman mají značnou výrobní kapacitu vybavenou vysoce moderním zařízením. Disponují vlastním výzkumem a vývojem, spolupracují s vysokými školami a s univerzitami, a to i v oblasti designu a zkušebnictví. Velkou péči věnují kvalitě výrobků, s čímž souvisí i vysoká úroveň kontrolní činnosti ve vazbě na příslušné mezinárodní standardy (ISO9001, CQC, CE, VPA, EPRE).

V České republice i na Slovensku již několik let úspěšně dodává produkty s obchodní značkou FIXMAN naše firma AKADEA s.r.o. Jedná se přitom jak o velkoobchodní partnery, tak i o zákazníky z oblasti průmyslu, řemesel, zemědělství, stavebnictví, e-shopy a individuální koncové zákazníky. Díky mimořádně zajímavému poměru „kvalita – cena“ prodej produktů FIXMAN trvale narůstá.