Invertorový svařovací přístroj PROGYS 200E FV CEL

Invertorový svařovací přístroj PROGYS 200E FV CEL

Invertorový svařovací přístroj řízený mikroprocesorem 108 V. Více informací

 Na objednávku 
21 779
17 999,17 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
GYS France
Katalogové číslo:
6840000030862
EAN:
3154020030862

Invertorový svařovací přístroj řízený mikroprocesorem s digitálním obslužným panelem, komfortním nastavením svařovacích parametrů a funkcí PFC.

Vyznačuje se následujícími vlastnostmi:

 • integrované technologie PFC, FV, SR, ADS, CEL
 • funkce Power Factor Correction (PFC) umožňuje optimální a efektivní využití síťového proudu, výstupní proudový výkon se zvyšuje díky vyhlazení vrchních částí vln PFC-modulem, i při jištění 16 A je možno vytvářet vyšší svařovací proud po delší dobu, výhodné je to i při používání prodlužovacích síťových kabelů například na stavbách
 • označení FV (flexibilní napětí) znamená, že přístroj může být používán při různých napětích v rozsahu 85-265 V
 • digitální ovládací panel s fóliovou klávesnicí umožňuje komfortní nastavení svařovacích parametrů
 • používat lze všechny běžné obalované svářecí elektrody bazické, rutilové, na nerez, litinu, návarové, hliníkové a celulózové elektrody Ø 1,6 mm až 5,0 mm
 • regulovatelná funkce Arc Force (pomáhá stabilizovat hořící elektrický oblouk při svařování, při zkrácení oblouku se zvýší proud a naopak), Anti Stick (dojde-li k přilepení elektrody, tato funkce zajistí skokové snížení svářecího proudu na minimum, elektroda se nerozžhaví, ale naopak zchladne a lze ji snadno odtrhnout), regulovatelná funkce Hot Start (usnadňuje zapálení oblouku tím, že zvýší zapalovací proud a po úspěšném zapálení se proud sníží na svářečem nastavenou či naprogramovanou hodnotu, pro tenké plechy i obtížně svařovatelné materiály) a funkce ARC Down Slope (automatické zrušení oblouku jednoduchým pohybem hořáku pro ukončení svařovacího procesu bez kráteru)
 • snadné přepínání programů MMA (konvenční obalovaná elektroda) a TIG (wolframová elektroda)
 • tento přístroj může být napájen z elektrocentrály a má spolehlivou elektronickou ochranu proti kolísání sítě (+/- 15 %) a přepětí (až do 400 V)
 • vyniká velmi malými rozměry a nízkou hmotností
 • obsluha přístroje je velmi snadná a komfortní
 • vysoká kvalita (vyrobeno ve Francii) Tento invertorový svařovací přístroj se dodává s 2 kabely (s držákem elektrod 3,0 m/25 mm2 a kostřicím 3,0 m/25 mm2) a s plastovým kufříkem.

 

Technické parametry:

 

napájení
jištění
svařovací proud I2
napětí naprázdno
zatěžovatel při 40°C    
elektrody
rozměry
hmotnost
230 V
16 A
5 A - 200 A
108 V
135 A (60 %)
Ø 1,6 - 5,0 mm
160x270x360 mm
7,5 kg


Volitelné příslušenství:
044401 - TIG hořák s ventilem a kabely (délka 4,0 m), připojovací zdířky 35/50 mm2


Činnost francouzské firmy SAS GYS ze Saint-Berthevin se datuje od roku 1964, kdy začala s výrobou transformátorů. Postupně se pak orientovala na svařovací techniku, nabíjecí a startovací zdroje a vybavení pro autokarosárny. V oblasti svařovací techniky jde zejména o elektrodové svařovací přístroje, svařovací přístroje MIG/MAG a WIG. V paletě přístrojů pro servis baterií dominují moderní nabíječky a také pomocné startovací zdroje. GYS v současnosti představuje jednoho z vedoucích světových výrobců a dodavatelů vybavení pro opravy karosériích automobilů.
Tato firma za svůj růst vděčí vlastní výzkumné a vývojové základně s desítkami vývojovými pracovníky. Investice do tohoto segmentu jsou enormně vysoké. Podle vedoucích pracovníků jsou to racionálně vynakládané prostředky do prosperity v budoucnosti.