Inspekční endoskop s kamerou a monitorem GL 8873

Inspekční endoskop s kamerou a monitorem GL 8873
  • Inspekční endoskop s kamerou a monitorem GL 8873
  • Inspekční endoskop s kamerou a monitorem GL 8873

Endoskop s inspekční kamerou a barevným monitorem pro prohlížení jinak vizuálně nepřístupných prostorů. Více informací

 Na dotaz 
4 343
3 589,26 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
2610000008873
EAN:
8596386510186

Endoskop je vybavený inspekční kamerou a barevným 2.4" TFT-LCD monitorem. Používá se zejména pro prohlížení jinak vizuálně nepřístupných prostorů. Umožňuje například prohlídku vnitřních částí klikové skříně, převodovky, rozvodovky, spojky, ale i dveřních nebo střešních prostorů bez demontáže čalounění apod. Umožňuje nahlédnout do vnitřních částí strojů, instalačních potrubí, zastavěných prostorů ve stěnách, do uzavřených místností jen malými otvory atd.
Endoskop je vybavený ergonomickým držadlem a skříní s barevným monitorem a ovládacími tlačítky, od které vede pružný kabel o délce 1000 mm. Na jeho konci je umístěna hlava s mini-kamerou o průměru 9 mm.
Inspekční endoskop je spolu s příslušenstvím uložen v plastovém kufříku.

Parametry:
snímač obrazu CMOS, rozlišení 640x480 pixelů,video-standard PAL/NTSC, horizontální úhel pohledu 48°, hlava mini-kamery o průměru 9 mm, úroveň voděvzdornosti IP67 (platí jen pro hlavu s mini-kamerou), napájení přístroje 4xAA baterie, monitor 2.4" TFT-LCD, provozní teplota -10°C až +50°C, hmotnost přístroje 374 g, hmotnost přístroje včetně kufříku 1007 g.

Inspekční endoskop s kamerou a monitorem GL 8873

Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením.
Produkty s označením Genborx oceňuje díky jejich kvalitě a příznivé ceně stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.