Induktor pro vyrovnávání menších důlků

Induktor pro vyrovnávání menších důlků

Induktor pro vyrovnávání menších důlků na ocelových karoseriích k indukčnímu ohřívacímu přístroji GYSDUCTION AUTO COMPLETE. Více informací

 Na objednávku 
8 994
7 433,06 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Doprava zdarma na tento produkt
Výrobce:
GYS France
Katalogové číslo:
6830000054776
EAN:
3154020054776

Induktor pro vyrovnávání menších důlků (např. od krup, při nepozorném zaparkovávání atd.) na ocelových karosériích bez poškození laku.
Volitelné příslušenství k indukčnímu ohřívacímu přístroji GYSDUCTION AUTO COMPLETE.

Obj. č. 054776


Činnost francouzské firmy SAS GYS ze Saint-Berthevin se datuje od roku 1964, kdy začala s výrobou transformátorů. Postupně se pak orientovala na svařovací techniku, nabíjecí a startovací zdroje a vybavení pro autokarosárny. V oblasti svařovací techniky jde zejména o elektrodové svařovací přístroje, svařovací přístroje MIG/MAG a WIG. V paletě přístrojů pro servis baterií dominují moderní nabíječky a také pomocné startovací zdroje. GYS v současnosti představuje jednoho z vedoucích světových výrobců a dodavatelů vybavení pro opravy karosériích automobilů.
Tato firma za svůj růst vděčí vlastní výzkumné a vývojové základně s desítkami vývojovými pracovníky. Investice do tohoto segmentu jsou enormně vysoké. Podle vedoucích pracovníků jsou to racionálně vynakládané prostředky do prosperity v budoucnosti.