Gel na ochranu rukou prDry Hands - láhev 1 l

- 10%
Gel na ochranu rukou prDry Hands - láhev 1 l
Akce

Profesionální, tuk neobsahující gel pro preventivní ochranu pokožky při nošení pracovních rukavic. Více informací

 Skladem 3 ks
970
801,65 bez DPH
Před slevou:
1 078
DPH:
21 %
ks
Další varianty zboží
Výrobce:
Ursula Rath
Katalogové číslo:
2802000660010
EAN:
4026081001107

Profesionální, tuk neobsahující gel pro preventivní ochranu pokožky se používá zejména jako vynikající, lehce aplikovatelný přípravek na ruce při nošení pracovních rukavic nebo na nohy při nošení pracovní obuvi. Mimo jiné brání pocení a hromadění vlhkosti. Je produktem nové generace a nejvyšší kvality specializované německé firmy Ursula Rath GmbH.

Přednosti:

  • jednoduché použití
  • účinně brání pocení a hromadění vlhkosti pod pracovními rukavicemi nebo v pracovní obuvi, v holínkách apod., pocení a zvýšená vlhkost nebezpečně změkčují pokožku, ta se po sundání rukavic rychle vysouší, stává se křehkou, rozpraskává se atd.
  • špičkové stabilizační látky zvyšují odolnost pokožky proti mechanickému namáhání, zpevňují pokožku
  • gel není parfémovaný
  • je hodnocen dle systému HACCP (analýza rizik a stanovení kritických kontrolních bodů)
  • nelepí, nezanechává žádné otisky
  • umožňuje pevné uchopení nářadí
  • neovlivňuje citlivost/hbitost prstů
  • velmi dobře se snáší s pokožkou
  • dermatologicky testován (Dermatest GmbH/SRN).


Použití:
Gel prDry Hands se nanáší v množství 0,5-1 ml (cca čtvrtina až polovina velikosti lískového ořechu) 1krát až 2krát denně na čisté a suché ruce, případně nohy. Pečlivě se vetře a nechá zcela uschnout. Až poté lze navléknout pracovní rukavice nebo pracovní obuv. Plná účinnost gelu se nedosáhne hned po prvním použití. To nastane až po 3-4 dnech a plný ochranný potenciál zůstává při pravidelném používání zachován.
Skladovací podmínky: teplota 0°C až 25°C.
Gel prDry Hands je biologicky odbouratelný. Jako produkt pro ochranu pokožky odpovídá Směrnici Rady 89/656/EHS - o minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví pro používání ochranných prostředků zaměstnanci při práci.

Láhev 1 l stačí na cca 1000-2000 použití.

Obj.č.: 6600 10

Firma Ursula Rath GmbH, sídlící v německém Sendenu, vyvíjí a vyrábí pestrou paletu produktů pro ochranu pokožky, její čištění a pro péči o ni. Vysoce kvalitní prostředky pro profesionály nalézají uplatnění v průmyslu, v řemeslné výrobě, v sektoru služeb i ve výzkumných ústavech.
Nejde přitom jen o vynikající ochranné krémy, oleje a další přípravky Made in Germany, ale také o produkty pro jejich výdej v provozu, jako jsou např. různé dávkovače.

Pro jednotlivé případy / oblasti použití poskytuje tato firma speciální plány pro ochranu pokožky s přiřazením odpovídajících ochranných přípravků. Uživatelé pak nemusí sami vymýšlet optimální ochranu a čištění pokožky i péči o ni pro své pracovníky. Aktuální je přitom zejména ochrana pokožky rukou v náročnějších provozech.