Doprava a platba


Aktuálně: E-shop funguje i nadále bez omezení. Objednávky vyřizujeme bez prodlení. Osobní odběr zboží je možný.Zaslání přepravní společností

Možnosti dopravy a platby se mohou lišit podle toho, jaké zboží nakupujete. V košíku se vždy automaticky zobrazí pouze ty možnosti, které jsou pro Vámi vybrané zboží dostupné.

DOPRAVA

doprava_gls.jpg Doručení na adresu
Nejrychlejší způsob dopravy. Objednané zboží bude doručeno přepravní společností GLS na Vaši adresu obvykle do 24 h po odeslání z našeho skladu. V den doručení zásilky obdržíte od kurýra SMS s přibližným časem doručení. U kurýra je možné platit v hotovosti nebo platební kartou.

Dopravné … 99,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1.000,- Kč (s DPH) je dopravné ZDARMA.

doprava_gls.jpg  Doručení do výdejního místa (ParcelShopu)
Objednané zboží bude doručeno do Vámi zvoleného výdejního místa ParcelShopu GLS. Obdržíte SMS a email, jakmile bude zboží připraveno k odběru. Při vyzvednutí je možné platit v hotovosti nebo platební kartou.

Dopravné … 89,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1.000,- Kč (s DPH) je dopravné ZDARMA.

doprava_zasilkovna.jpg  Doručení do výdejního místa Zásilkovny
Objednané zboží bude doručeno na Vámi zvolené výdejní místo Zásilkovny do dvou dnů od expedice. Zásilkovna Vám pošle SMS a e-mail, jakmile bude zboží připraveno k odběru. Při vyzvednutí je možné platit v hotovosti nebo platební kartou. (Dopravu na výdejní místo Zásilkovny nelze využít pro kufry velikosti M, L a sady kufrů.)

Dopravné … 69,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1.000,- Kč (s DPH) je dopravné ZDARMA.


PLATBA

Dobírka
Objednávku zaplatíte hotově nebo kartou při převzetí od kurýra nebo při vyzvednutí na výdejním místě.

Dobírka …… 30,- Kč (s DPH)
Při objednávce nad 1000,- Kč (s DPH) ZDARMA.

Online přes platební bránu ThePay
Rychlý, pohodlný a bezpečný způsob úhrady. Po dokončení objednávky kliknete na tlačítko "Zaplatit", které Vás přesměruje do platební brány ThePay. Platbu provedete online platební kartou nebo bankovním převodem. Úhrada objednávky proběhne ihned.
Platba přes platební bránu je zdarma.

Převodním příkazem
Objednávku zaplatíte předem bankovním převodem na náš účet na základě proforma faktury. Podklady k platbě Vám budou zaslány naším pracovníkem v nejbližším možném termínu.OSOBNÍ ODBĚR

Zboží je možné vyzvednout v naší kamenné prodejně nebo v prodejních centrech naší mateřské společnosti UNIVER, spol. s r.o.

Turnov – centrální sklady a kamenná prodejna
AKADEA s.r.o., Vrchlického 1208, 511 01 Turnov, tel. 481 323 931. Otevírací doba po-pá 7.30 – 16.00 h.

Praha – výdejní místo a kamenná prodejna
UNIVER, spol. s r.o., Hrusická 3151/1, 141 00 Praha 4 – Záběhlice, tel. 272 774 830. Otevírací doba po-pá 8.00 – 16.30 h.

Brno – výdejní místo a kamenná prodejna
UNIVER, spol. s r.o., Podlesí 20, 624 00 Brno-Komín, tel. 541 260 710. Otevírací doba po-pá 7.30 – 16.30 h.

Po odeslání objednávky vyčkejte prosím na informaci (e-mailem nebo telefonicky), že je Vaše zboží připraveno k vyzvednutí.
Zboží zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí, případně předem na náš účet. Osobní odběr zboží je zdarma.