Detektor kovů a dřeva SD-6342 s vodováhou

- 30%
Detektor kovů a dřeva SD-6342 s vodováhou
Akce

Detektor k přesné lokalizaci kovových i dřevěných předmětů za sádrokartonem. Více informací

 Na dotaz 
83
68,60 bez DPH
Před slevou:
119
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Genborx
Katalogové číslo:
2610000006342
EAN:
8596386010372

Detektor k přesné lokalizaci kovových i dřevěných předmětů za sádrokartonem. Světelná i akustická signalizace. Barevné LED indikátory. Vestavěná vodováha (např. pro rovné zavěšení předmětů). Opatřena kovovým hrotem pro označení místa zaměření. Praktický klip pro uchycení např. na pásek. Jednoduchá obsluha. Napájení: 4 ks 1,5 V baterie LR44 (součástí dodávky).

Balení: blistr


Genborx je chráněnou obchodní značkou firmy AKADEA s.r.o. Pod tímto názvem se na český a na slovenský trh dodávají produkty dovážené přímo (bez mezičlánku) od významných zahraničních výrobců z řady zemí světa.
O kvalitní obchodní portfolio se stará profesionální tým odborníků, kteří prakticky denně monitorují klíčové světové trhy a provádějí výběr nových produktů. Tito specialisté také průběžně sledují a hodnotí kvalitu zboží.
Záruční i pozáruční servis je v celé ČR zajištěn vlastním technickým a servisním oddělením v rámci mateřské skupiny UNIVER.
Kvalitu a výběr výrobků s označením Genborx oceňuje v České republice a na Slovensku stále větší počet jak velkoobchodních partnerů, tak koncových spotřebitelů.